Pazartesi, Mayıs 26, 2014

DAİMA AŞK


Ellery, sevgilisi ile New York'a taşındığında küçük evlerinde sonsuza kadar mutlu yaşayacaklarını düşünmüştü. Sevgilisinin pılını pırtını toplayıp "biraz zamana ihtiyacı" olduğu için onu terk edeceğini düşünmemişti. Ellery, tek kaldığından ve yalnız olmaktan korktuğundan kendini sanatına ve resimlerini gömmüştü... ta kibir gece gizemli, sarhoş bir yabancının evine sağ salim gitmesine yardım edene dek. Bu gizemli yabancının CEO ve milyoner Connor Black'ten başkası olmadığını bilemezdi. Connor Black ertesi sabah Ellery'yi kendi mutfağında bulduğunda ve onun yatıya kalanlar hakkındaki ilk kuralını bozduğunu sandığında Ellery'nin sadece inatçılığı ve meydan okuması değil, iyi yüreği de ilgisini cezbetmişti. Connor Black, duygusal olarak yıkılmış ve yıpranmıştı, yaşadığı kişisel bir trajediden dolayı asla sevmemeye ve aşık olmamaya yemin etmişti... ta ki Ellery Lane kazayla hayatına girene dek. Görüşmeye başladıktan ve Eller yona kendi dünyasını gösterdikten sonra Connor bir şey hissetmeye ve daha önce varlığından bile habersiz olduğu duygular hissetmeye başlar. Connor Black ve onun kadınları kötüye kullandığına dair söylentilere ve uyarılara rağmen Ellery kendini onun dünyasına çekilirken bulur. Eller yasla birlikte olamayacaklarını biliyordur çünkü Connor'ı sonsuza dek duygusal olarak yok edebilecek derinbir sır saklıyordur. Connor ve Ellery'nin cesaret, sevgi ve güç yolculuğunda onlara katılın. Bunlar onları kurtarmaya yetecek mi?Yazar: Sandi Lynn

Sayfa Sayısı: 366

Baskı Yılı: 2014

Yayınevi: Elf Yayınları
Seri: Forever 1Elf yayınları Sana Kapıldım kitabı ile gönlümü fethetmişti ve şimdi bu kitabı yayımlayarak favori yayınevim listesine girmeyi başardı :) Buradan koskocaman teşekkürler ELF. 


Karakterlerimizi tanıyacak olursak;
Ellery annesini 6 yaşında kanserden kaybetmiştir. Elle 16.doğum gününde tüm hayatını yıkacağını düşündüğü bir kara haber alır.Babası da Elle 18 yaşındayken ölmüştür. Elle ressamdır ayrıca aş evinde gönüllü olarak çalışmaktadır. 23 yaşında inatçı , özgürlüğüne düşkün , sarışın bir bayandır. 

Connor ise geçmişinde çok acı bir olay yaşamıştır ki bunu söylersem büyük bir spoiler olur o yüzden susuyorum. Bununla birlikte kadınları sadece seks için kullanır hale gelmiştir . En önemli kuralı ise bu kadınlar asla evinde yatıya kalamaz. 30 yaşındadır. Black Şirketler Toğluluğu’nun yakışıklı Ceo’sudur. 


Biraz konuya değinmek istiyorum. Ellery üniversiteden beri birlikte olduğu sevgilisiyle New York a taşınmıştır. Ama gelin görün ki Kyle Ellery’e zamana ihtiyacı olduğunu söyleyerek onu terk eder. Eee kızımızın biricik arkadaşı Peyton da burada devreye girer ve onu gece dışarı çıkarır. Böylelikle körkütük sarhoş ,yakışıklı ve zengin ceomuz olan Connor Black ile tanışır. Ellery Connor'a yardım eder üstünü değiştirir , yatağına yatırır ve sarhoş insanlarla olan hassas geçmişinden dolayı onu yalnız bırakamaz. Sabah Connor onu mutfağında görünce sinirli bir şekilde haşlar ama kızımız buna pabuç bırakacak tiplerden olmadığı için ceomuzun ağzının payını verir ve evine gider. Connor kendini affettirmek için onu yemeğe davet eder ve böylelikle ilişkileri başlamış olur. 
Bu sıralar çoğu kitap seks arkadaşlığı ile başlayıp aşka dönüşen ilişkileri anlatıyor ve bundan biraz sıkıldığım şu günlerde Daima Aşk çok iyi geldi. Karakterlerimizin ilişkilerinin direkt seksle başlamaması , güzel bir arkadaşlık kurmaları çok hoştu. Seks bu kitapta biraz geri plandaydı ve bu , kitabı daha çok sevmeme sebep oldu.Yazar kitaba biraz da dram katınca tadına doyum olmadı. Çok akıcı ve hızlı okunabilen çevirisi güzel olan nadir kitaplardan. Yayınevi kitap kapağında orjinal kapak tercih etmiş ki bu da beni ayrı mutlu etti. 

Connor alışkın olduğumuz diğer kontrol manyağı ceolardan değil. Öyle christian gibi veya Gideon gibi birilerini beklemeyin şimdiden söyleyeyim. Bu demek değil ki kıskanmıyor , kızımızı takip etmiyor yalnızca onlar kadar psikopat değil.

 "Neymiş ilginç olan? Ah şimdi anladım. Başından beri sana göz koyduğumu düşünüyorsun"
"Kendi ağzınızla söylediniz Bayan Lane ben söylemedim"


                                                                    


"Lüfen bana Elle deyin"
Bana dikkatlice baktı "İsmin Ellery değil mi?"
"Evet ama arkadaşlarım bana Elle der"
"Ama biz arakdaş değiliz , Ellery"


                                                                       


"Benimle dalga mı geçiyorsun?! Hemen onları yerine bırak Connor Black"
"Ne? Sorun ne be?"
"Pizza çatal bıçakla yenmez "
"Ee , o zaman nasıl yiyeceğim?"
"Aynen böyle kaldır ve ısır"
"Kadınlar tarafından dikizlenmekten hiç sıkılmıyor musun?"
Kahkaha attı "Peki sen erkekler tarafından dikizlenmekten hiç sıkılmıyor musun?"


3 yorum:

 1. Hafta sonu kitap alacaktım bunu da yazayımda unutmayayım :)
  Teşekkür ederim canım benim :)

  YanıtlaSil
 2. Yani var ya merakımı kabartmakta üstüne yok :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu kitabı seveceğinden eminim o yüzden fazla vakit kaybetme :D

   Sil

Sosyal Ağlar

Twitter Facebook Google Plus LinkedIn RSS Feed Email Pinterest

İZİNDEYİZ!

İZİNDEYİZ!

İzleyiciler

Ne Okuyorum?

Beyza's bookshelf: currently-reading

Champion
0 of 5 stars
tagged: currently-reading

goodreads.com

Hedefim

2015 Reading Challenge

2015 Reading Challenge
Beyza has read 28 books toward a goal of 90 books.
hide

V.

V.
O Monte Cristo kontuydu, babamdı, annemdi, kardeşimdi, arkadaşımdı, o sizdiniz , ve bendim. O hepimizdi. *** Bu maskenin altında bir yüz var, ancak o ben değilim...bu maskenin altında kaslar var ve ardında kemikler. Bu maskenin altında etten daha fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var, ve fikirlere kurşun işlemez.

Buradayımm!!

Beyza's books

Tutkunun Sırrı
5 of 5 stars
Ben bu titanlara bayılıyorum. Ama en çok da Poyraz Batıkan'a!!!
Prodigy
5 of 5 stars
Vaaaoooovvv... demek istiyorum. Yazarın halay gücü kurgusu mükemmel ötesi. Amaaaa bu yazarı öldürmek istememi engellemiyor. O son ne öyle. Neden yani ha neden neden neden? Basit bir soru bu. Böyle yazarları alıp imha etmek lazım. Neyse s...
Karanlık Zafer
5 of 5 stars
Sybella bir kaç kez boğularak öldürülmeye çalışılmış bir Aziz Mortain kızı. Aslında ilk kitapta karşılaştığımız ve okuyanların nefret ettiği Kont d'Albret'in kızı. Sybella ailesi tarafından 14 yaşına kadar görebileceği zulümlerin hepsini...
Tangled
4 of 5 stars
Finaller öncesi bir fırsat bulmuşken bitirdiğim tatlı mı tatlı eğlenceli mi eğlenceli bir kitapla karşınızdayım. Öncelikle şunu söylemeliyim ki karşı cins daha doğrusu erkek bakış açısıyla yazılan bir kitabı ilk kez bu kadar çok sevdim. ...

goodreads.com

Email ile Takip Et

Deniz Kızları

Popüler Yazılar

Favorilerim


Nalini Singh || Meleklerin Kanı
 Tahereh Mafi || Bana Dokunma / Shatter Me
If I Stay by Gayle Forman
Julie Berry - Bir Sır Saklı İçimde

Dublin Caddesi

E.L. James || Elli Ton Serisi

Sylvia Day || Crossfire
Jennifer L. Armentrout || Frigid
Elle Jasper || Kara Mürekkep Günceleri
Rita Hunter || Ruhun Ateşi
Judith McNaught || İçinde Aşk Saklı

Cora Carmack || Losing It

Judith McNaught || Sonsuza Kadar
Açlık Oyunları || Suzanne Collins
R.K. Lilley || In Flight

Alice Clayton || Wallbanger
Blogger tarafından desteklenmektedir.

Yazar Kafe

Bumerang - Yazarkafe

.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Copyright © Romantik Optik | Powered By Blogger
Distributed By Blogspot Templates | Blogger Theme By Lasantha - PremiumBloggerTemplates